7. aprill kl 10.00-18.00
Tallinna Lauluväljak

Sissepääs: tasuta!

Eesti keeles
Men��

UUS! Kirbuturg

Esmakordselt toimub Matkamessil matka- ja spordivarustuse kirbukas (lauluväljaku III korrus)! Eraisikust eraisikule mõeldud kirbukale saad tulla kauplema üleliigseks muutunud varustusega, mis kellegi teise käes uuesti kasutust leiaks. Palume tulla kauplema vaid heas seisukorras ning tervete ja töökorras asjadega. Kui endal pole kaupa piisavalt, saad müügikohta jagada ka sõbraga.

Müügikoha broneerimiseks kirjuta andrei@matkaliit.ee ja saada oma nimi ning kontaktandmed.

Kirbuturu müügikoht (müügilaud suurusega 220×50 cm) maksab 10€.
Turul on kokku 20 müügikohta. Tutvu kindlasti ka kauplemistingimustega.


MATKAMESS 2018 KIRBUTURU KAUPLEMISTINGIMUSED
07.04.2018 kell 10 – 18
1. MÜÜGIKOHA BRONEERIMINE
Müügikoha broneerimise ning kohatasu maksmisega kinnitab kaupleja, et on tutvunud kauplemistingimustega ja nõustub neid täitma!
1.1. Müügikohtade broneerimist korraldab Puhka Aktiivselt OÜ.
1.2. Matkamessi kirbuturg on avatud 07.04.2018 kl 10-18.00.
– Ettevalmistusi oma müügikohas on võimalik teha 07.04.2018 kl 8.00-10.00
1.3. Matkamessi kirbuturul kauplemiseks tuleb eelnevalt broneerida müügikoht. Broneerimissoovi palume saata e-kirjaga aadressile andrei@matkaliit.ee ja edastada oma nimi ja kontaktandmed. Kirbuturul saavad kaubelda ainult eraisikud, mitte ettevõtted.
1.4. Müügikoha edasiandmine või -müümine ei ole lubatud! Broneeritud müügikoht on personaalne ning seotud müügikoha broneerinud isikuga. Messile tulles tuleb sissepääsul esitada isikut tõendav dokument.
– Kui tekib vajadus oma müügikohast loobuda või anda üle teisele isikule, tuleb see enne messi leppida kokku müügikohtade broneerimise korraldajaga aadressil andrei@matkaliit.ee.
1.5. Müügiplatsiks on lauakoht (laua suurus 220×50 cm). Müügikoha hind on 10€, mis tuleb tasuda enne messi esitatud arve alusel. Ühel müügikohal võib kaubelda korraga kaks inimest.
– Matkamessi toimumise päeval on võimalik kohapeal kirbuturu müüjaks registreeruda vaid vabade kohtade olemasolul ja isikut tõendava dokumendi alusel. Müügipileti eest tuleb tasuda kohapeal sularahas 20 € + km.
2. SISSEPÄÄS MATKAMESSILE
2.1. Matkamessi kirbuturule pääseb kauplema ainult isikut tõendava dokumendi ettenäitamisel.
2.2. Müügipilet tagab õiguse kaubelda müügikohas kahel inimesel (müüjal ja kaaslasel).
2.3. Müügikohtade väljastamine kauplejatele ning ettevalmistamine toimub 7. aprilli hommikul kell 8.00-10.00.
2.4. Kui müüja ei ole saabunud kl 10.00ks, kaotab tema broneering kehtivuse ning vabaks jäänud müügikoht läheb vabamüüki.
3. MÜÜJA VASTUTUS JA PIIRANGUD
3.1. Iga müüja vastutab müügikoha heakorra eest messi ajal ning on kohustatud koristama selle enne messilt lahkumist. Müümata jäänud kaupa ei tohi jätta lauluväljakule ega selle prügikastidesse. Korraldajal on õigus küsida korrastamata müügikoha eest trahvi 100 € kohapeal või hiljem pärast üritust.
3.2. Müüjal on lubatud kaubelda ainult isikliku/erakasutuses oleva vaba aja, matka- ja spordivarustusega (kasutatud või kasutamata esemed). Matkamessi kirbuturg ei ole mõeldud ettevõtetele laojääkide müümiseks või hulgikauba pakkumiseks.
3.3. Müüja vastutab ainuisikuliselt selle eest, et müüdav kaup ei oleks ohtlik ega vastuolus Eesti Vabariigi seadustega. Müügikoha eest tasumisega kinnitab müüja, et:
– ta ei müü varastatud kaupa või esemeid, mille müümiseks tal ei ole õigust;
– ei kauple ohtlike, ohutusstandarditele mittevastava kaubaga;
– müüb heas seisukorras kaupa.
3.4. Korraldajad ei vastuta müüja tegevuse eest ning ei anna turul müüdavale kaubale garantiid ega vastuta müüdud kauba kvaliteedi eest. Kaupa puudutavad pretensioonid tuleb lahendada müüjal ja ostjal omavahel.
3.5. Korraldaja ei vastuta müüja vigastuste ega isiklike asjade kadumise või kahjustumise eest messi toimumiskohas või parkimisaladel.