6.04.2019 / 10.00-18.00
Tallinna Lauluväljak

Sissepääs: tasuta!

Eesti keeles
Men��

Registreeru osalejaks

Miks osaleda Matkamessil?

Üha enam inimesi Eestis mõistab kvaliteetse eluviisi ja ajaveetmise tähtsust. Sellesse ollakse valmis üha rohkem nii ajaliselt kui ka rahaliselt panustama. 2016. aastal esmakordselt toimunud Matkamess tõi kohale üle 4000 aktiivse vaba aja veetmise huvilise. Ootame sel aastal külastajate hulga kasvu.

Matkamess viib kokku elamuste ning aktiivsete vaba aja tegevuste otsijad ning kaupu ja retki pakkuvad ettevõtted. Kõik ühes kohas ja ühel ajal.

Kaupmeestele ja matkakorraldajatele annab Matkamess võimaluse (suve)hooaja eel oma uudistoodangut ja teenuseid tutvustada, aga ka müüa.

Külastajale on Matkamess kohaks, kus ammutada oma tegemisteks-toimetamisteks inspiratsiooni. Teha plaane suveks, aga ka kauemaks. Sooritada ostud, broneerida matkad või reisid, astuda liikmeks, vms.

Osalejad

Osaleja/eksponendina saad ühes kohas, ühel ajal luua kontakti oma peamise sihtgrupiga ning tutvustada oma tooteid/teenuseid isikliku ja vahetu kontakti kaudu.

Sihtgrupi kohalolu annab ka hea võimaluse kaupade müügiks, mis on ühtlasi ka ettevõtte parimaks reklaamiks!

Keda ootame Matkamessile osalema?

Messile mahutame kokku 30-40 eksponenti.

Messil osaleja meelespea

Kellaajad

Messipind

Muud korralduslikku

Külastajad

Esimese messi tagasiside näitas, et enamus külastajatest on reaalselt aktiivset ajaveetmist nautiv või seda tegevust planeeriv inimene. Külastajaskond on vanuseliselt lai (lastest kogenud matkajateni), ühiseks nimetajaks pigem aktiivne elustiil ja varasem matka- ja spordikogemus.

Saabumise Matkamessile oleme teinud talle võimalikult hõlpsaks: asukohaks on nii tallinlastele kui kaugemalt saabuvatele külastajatele teada-tuntud koht: Lauluväljak. Siia on hea ja lihtne kohale pääseda. Nii auto kui ka ühistranspordiga.

Külastajatele on avatud kohvik ning loome eraldi huvitegevusala ka lastele.

Esinejad/Programm

Messi toimumise aega sisustab läbimõeldud ja rikkalik lavaprogramm, kus saab jälgida erinevaid esinejaid või ajaviitetegevusi. Programm selgub 2018. aasta märtsis ning katab nii matkamise ja vaba aja veetmise praktilisi, eetilisi, emotsionaalseid kui visioneerivaid aspekte.

Hinnad

Messipinna tüüp Hind Matkaliidu liikmele Hind tavaosalejale
Osalustasu 100 € 200 €
Messipind 1. korrusel

  • sissepääsu lähiboksid
25 €/m2

30 €/m2

30 €/m2

35 €/m2

Messipind 2. korrusel 20 €/m2 25 €/m2
Messipind 3. korrusel kokkuleppel kokkuleppel
Messipind õues 10 €/m2 15 €/m2

* Hindadele lisandub käibemaks.

Lisainfo

Anneli Mere
anneli@matkaliit.ee
+372 5096953