Osalejad ja pakkumised

Filter:
Cufa
Cufa

Meie lahutame teie meelt – pakume võimalust proovida kätt mudelispordis spetsiaalselt ettevalmistatud driftiautodega. Oleme esimene omanäoline ettevõte, mis keskendub driftimisele.

Matkamessil pakume sõiduvõimalust kõigile soovijatele spetsiaalsel kokkupandaval rajal. Kasutamiseks on viis raadio teel juhitavat omanäolist, kuid spetsiaalselt driftimiseks mõeldud autot.

Mazda Eesti / Inchcape Motors
Mazda Eesti / Inchcape Motors

Inchcape Motors esitleb täiesti uut Mazda3, mis saabus Eestisse äsja (märtsi lõpus). Uus Mazda3 märgib uue ajastu algust. Uue põlvkonna Mazda sõiduautod pakuvad kasutajatele just selle automargi omamisest tulenevat veelgi suuremat naudingut.
Lisaks uuele Mazda3’le on väljas ka uuenenud Mazda CX-5 linnamaastur ja universaalkerega pereauto Mazda6.

Messipakkumine:

Mazda CX-5 Vision varustuspaketil on eripakkumine:
– Tavahind: 29 300 €
– Soodustus: 3 310 €
Eripakkumine: 25 990 €

ProREX / Autoelamu.ee
ProREX / Autoelamu.ee

Aastast 2006 müüme ja rendime Eestis uusi autoelamuid, haagissuvilaid Saksa kvaliteettootjatelt: DETHLEFFS, SUNLIGHT, PÖSSL, KNAUS-TABBERT, WEINSBERG, TISCHER, EURA MOBIL. Samuti müüme ja paigaldame nii autoelamutele kui ka haagissuvilatele laias valikus tarvikuid (FIAMMA, MOVERA) ning kõigi esindatud tootjate originaalvaruosi.

Messipakkumine:
 1. Kahe nädala jooksul pärast Matkamessi soodustus -10% autoelamutarvikute hindadest. Salasõna “Matkamess”.
 2. Uue autoelamu tellimisel Markiis koos paigaldusega tasuta.
 3. Täisvarustuses kõigi lisadega, täiesti talvekindel, Integreeritud autoelamu Dethleffs Magic Edition I 003 DBM Supersoodushinnaga 69 990 €.
 4. Eriti suur (2 krossitsiklit mahutava garaažiga 1300x1320x2180 mm) poolintegreeritud autoelamu Sunlight T 69 L GARAGE hinnaga 49 990.-€
Vaivara Sinimägede muuseum

Muuseumi väljapanek on pühendatud lahingutele Narva jõel ja Sinimägedes 1944. aastal. Ekspositsioon koosneb relvadest, sõjavormidest, sõdurite isiklikest asjadest jne. On võimalik osaleda muuseumi haridus- ja seiklusprogrammides, matkata koos giidiga mööda Vaivara ajaloorada ning külastada kolme ajastu sõjakindlustusi. 

Messipakkumine:

Hariduslik rollimäng „Ajarännak 1944” on lugu inimeste sunnitud lahkumisest Narva piirkonnast jaanuaris-veebruaris 1944.  Sobib lastega peredele, kooligruppidele, sõpruskonnadele. Mõeldud vähemalt 4-le inimesele. Tule küsi messiboksist lisa!

Õpilasfirma LongEST
Õpilasfirma LongEST

Oleme neli aktiivset noort Viimsi Gümnaasiumist, kes aasta alguses lõid oma väikese firma. Toodame käsitööna valminud longboard’e, mille klient saab vastavalt oma nägemusele disainida. Meie toode on eestimaine käsitöö ja kõik rulad valmivad otsast lõpuni meie hoolsa ja osava käe all. Meie longboard’id on seiklus, mille saab klient ise disainida.

MTÜ Eesti Maaturism / Ranniku matkarada
MTÜ Eesti Maaturism / Ranniku matkarada

Ranniku matkarada on osa Euroopa pikamaarajast E9.
Ranniku matkarada ulatub Leedu-Läti piirist Tallinnani ja pakub Sulle võimalust koos kajakate, päikese ja tuulega mere ääres mõnusalt aega veeta. Alusta matkamist ja tule rajale kus iganes soovid ja lõpeta, kui jaks otsa saab, et siis varsti taas uue hooga tagasi tulla.
Kohtumiseni Ranniku matkarajal!

THULE
THULE

THULE kohvrid, seljakotid, IT tarvikute kotid/ümbrised, spordikotid. THULE asutati Rootsis 1942. aastal. Sellest ajast peale on meie eesmärk olnud tuua teid loodusele lähemale ja aidata teil oma hobide ja kirgedega tegeleda. Aitame teil kõike turvaliselt, hõlpsalt ja stiilselt transportida, et saaksite aktiivset elu elada. Usume aktiivsesse eluviisi – pole tähtis, kas harrastate seda linnas või looduses. Aktiivne eluviis võimaldab meil inimestena tervemad ja õnnelikumad olla ning end ümbritsevat maailma austada ja sellest hoolida.

Messipakkumine:

Igale seljakoti/kohvri/spordikoti ostjale (v.a. IT-tarvikute kotid) kaasa tasuta tehnikatarvikute kott TSPW 300.

Globuss
Globuss

Globuss on käsitööna spetsiaalselt tähtsündmuste, minikonverentside ja erinevate meelelahutuslike ürituste korraldamiseks valmistatud luksusliku sisustusega buss.
Globussi videotehnika võimaldab vaadata meediamaterjali 12-lt erinevalt sise-ja väliekraanilt 4G WiFi abil otse internetist või erinevatelt salvestusvahenditelt, samuti on bussis võimas audiosüsteem.
Globussis on tantsupõrand, erinevad showinstrumendid, diivanid, WC ja baar koos reisisaatjaga. Bussis on 49 reisijakohta (29 istekohta+20 seisukohta), kuid lahedalt saab end tunda kuni 35 liikmeline seltskond.

Seiklusmaa Ida-Viru
Seiklusmaa Ida-Viru

Ida-Viru on Eestimaa Seiklusmaa!
Seiklusmaal on Eesti kõige ägedamad seiklused, nii maa all, mäe otsas, vee peal kui puude latvades. Seikluste kõrval leiab ka lõõgastavat puhkust arvukates spaades, Eesti pikimatel randadel või mitmekesises looduses.

Matkamessil oleme Ida-Viru Seiklusmaa ühispinnal II korrusel ja väljas. Otsi Seiklusmaa üles, seal on hulk põnevaid tegevusi. Loosiratta õnn võib naeratada just sulle.

Messipakkumine:

Seiklusmaal keerleb loosiratas ja kui õnn naeratab, saab erinevaid soodustusi! Peaahinnaks Superseiklus 6-le, mis sisaldab:

 • Kanuumatk Kunda jõel
 • Mootorpaadi tuur Aidu Veesporsikeskuses
 • Karjäärisafari Aidu karjääris
 • Eesti Kaevandusmuuseumis allmaakülastus
 • Jalgsimatk Sinimägedes
 • Sinimägede muuseumi külastus
 • Otsingu mäng Sillamäel
 • Narvas Kreenholmi ekskursioon
Sillamäe Muuseum
Sillamäe Muuseum

Sillamäe on siiamaani ümbritsetud müütidega. Muuseum avab saladuste eesriidet!

Meil saab seigelda 50ndate linnamaastikul, külastada pommivarjendit, põgeneda Vernandast ning proovida gaasimaski pähe. Pakume ekskursioone, otsingumänge, programme ja töötube lastele ning täskasvanuile.

BungyPump Eesti
BungyPump Eesti

Kui sa soovid käia matkamas, siis on väga vajalik, et sa oleksid ka füüsiliselt heas vormis.

Meie juurest leiad treeningkepid millega on lihtne saavutada hea füüsiline vorm. Miks just BungyPump treeningkepid:

· 90% lihastest saavad koormust
· Treeningu käigus parandad keha hoiakut ja rühti
· 77% suurem kalorikaotus
· Tänu vedrustusele ei koorma, ega põruta liigeseid
· BungyPump treeningkeppe saab kasutada olenemata vanusest, vormist või soost
· Aeroobne treening madala pulsiga
· Heaks kiidetud meditsiiniekspertide poolt

KÕNDIDES MÄRKAMATULT VORMI!

Messipakkumine:

Ostes endale BungyPump treeningkepid Matkamessilt, saad kinkekaardi mis sisaldab 5 TASUTA treeningut Tallinnas või Tartus. Kinkekaardi väärtus on 25 €.

Non-stop Dogwear
Non-stop Dogwear

Non-stop dogwear toob Eesti koerte ellu Norras disainitud innovatiivsed ja funktsionaalsed sportimistarvikud, mis muudavad iga treeningu meeldejäävaks. Tootevalik on lai, leides tooteid nii käpasalvist, energiapasteetidest kuni kaitsvate ja tugevate kombinesoonideni välja. Just Non-stop dogwear kaitseb sinu lemmikut kõikide ilmastikuolude eest!

Messipakkumine:

Matkamessil KÕIK tooted tutvumishinnaga  -20%! Ostuga kaasa üllatus sinu lemmikule!

Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus
Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus

Tule meie juurde kauni looduse rüppe matkama, jooksma, rattaga sõitma või suusatama (olenevalt aastaajast) orienteeruma, mängima discgolfi, harjutama vibulaskmist, sõitma tõukekelguga või hoopis matkama räätsadega.

Messipakkumine:

Osta Matkamessil soo​dushinnaga matkapilet avatud matkadele!

FK Keskus
FK Keskus

Tule kihuta Õismäel asuva FK Keskuse 730 m pikkusel välikardirajal nagu tõeline võidusõitja. Eelnev sõidukogemus pole oluline, kohapeal on kasutuses turvaliseks sõiduks vajaminev varustus. FK Keskuse välikardirajal sõidetakse iga ilmaga, hooaeg kestab aprillist oktoobrini.

Messipakkumine:

* Osale FK Keskuse ja Globussi vinge peopaketi (väärtus 800€) loosimisel – täida meie messiboksis loosikupong
* Messiflaieriga kõik FK Keskuse teenused kuni maikuu lõpuni -20%
* Ainult Matkamessil saad osta kardisõidu pileti soodushinnaga 10€/8 min sõit (tavahind 14EUR)

Mobispa
Mobispa

Oleme loonud sauna, mille saad ise matkale või väljasõidule kaasa võtta. Tule Matkamessile ja tutvu täispuhutava sauna saamisloo ning võimalustega.

Messipakkumine:

Matkamessil kõigile MobiSpa telksauna ostjatele kerisekivid tasuta kauba peale!

Sporty MTÜ
Sporty MTÜ

Sporty MTÜ koosneb kahest aktiivsest ja rõõmsast mehest – Martin ja Elmo. MTÜ tegeleb spordiürituste loomiste ja korraldamistega (suurimad ellukutsutud sündmused on Mudajooks ja FitGames), vaba aja sisustamisega (ettevõtete suvepäevade spordiprogrammid jms) ning SUP-taksoga – rendime välja SUP-laudu.

Alutaguse Matka- ja Spordikeskus
Alutaguse Matka- ja Spordikeskus

Alutaguse Puhke-ja Spordikeskus on tuntud kui Ida-Virumaa spordimekana. Piirkonda tuntakse suurte põlislaante ning soode järgi. Keskuse lähistel Kurtna järvestikus saab imetleda lausa 42 veesilma ilu või uurida, kui kaugele jõuab RMK matkarajal liikudes.
 Pakume jalgsi- või räätsamatku, mis viivad Agusalu ja Puhatu soostikku või tõukerattaretke Kurtna järvestikku. Nii suvel kui talvel saab tuubitada ja tegeleda erinevate pallimängudega, osaleda mobiilsel orienteerumisel (MOBO), panna osavus proovile kahe erineva raskusastmega discgolfi ja viburajal.
 Elamusi tasub otsida Eesti kõige turvalisemast Alutaguse Seikluspargist. Meie juures saab korraldada üritusi – spordivõistlusi, seminare, firmaüritusi, sünnipäeva- või pulmapidusid.

Narva linnus
Narva linnus

Narva Muuseum avab 2019. aasta juulis täielikult restaureeritud Narva linnuse koos uue püsinäitusega ning kutsub alates aprillist avastama Kreenholmi maailma – ekskursioonid Kreenholmi manufaktuuris ja näitus „Mustrid: Kreenholmi tekstiilidisain 1963-2005“ Narva Muuseumi Kunstigaleriis.

Alutaguse Matkaklubi
Alutaguse Matkaklubi

Matkad Ida-Viru tehismaastikel, pankrannikul ning Alutaguse metsades ja rabades. Meie valikus on seiklus-, räätsa-, tõukeratta-, kanuu-, loodusvaatlus- ja pärimusmatkad.

Kui soovid rohkem adrenaliini, siis paneme koos kokku mägironimiselementidega seikluspäeva ronimistornil, aherainemäel ja Aidu karjääris. Viime huvilistele läbi matkatreeninguid ja –koolitusi.

Naiskodukaitse
Naiskodukaitse

Naiskodukaitses leidub väljakutseterohket, riigikaitselist ja ühiskondlikku tegevust igale naisele neiust vanavanaemani. Meie “Ole valmis” äpp aitab kriisiolukordadeks valmistuda. Tule tutvu meie tegevuste ja äpiga kohapeal ning soeta veteranide toetuseks Sinilille märk!

Ajakiri Looduses
Ajakiri Looduses

Ajakiri Looduses jagab huvitavaid ideid ja praktilisi nippe, mis seonduvad Sinu hobidega. Kui oled matkaja, kala- või jahimees, fotohuviline või sulle meeldib lihtsalt looduses seigelda, saad nüüd oma harrastuste kohta igakuiselt uut ja põnevat lugeda.

Messipakkumine:

Aastatellimus poole aasta hinnaga! Telli ajakiri Looduses aastaks vaid 29 € eest (tavahind 45 €).

ERNA Matk
ERNA Matk

ERNA Matk on 20. korda toimuv mittemilitaalne üritus kõigile matkahuvlistele. Perega aktiivselt päeva nautida soovivatele meeskondadele on mõeldud Skautlik Matkarada ning tõsiseid ekstreemseid elamusi otsivale seltskonnale on väljakutseks 24-tunnine Tümleri ja 36-tunnine Hauka rada. ERNA Matka korraldajaks on Eesti Skautide Ühing.

Messipakkumine:

Väike amps ERNA Matka – Matkamessi saad osaleda osavus- ja loogikamängudel ning läbida põnevate ülesannetega orienteerumisrada lauluväljakul. Kõigi osalejate vahel loosime välja tasuta osaluse ERNA Matkal!

Reimann Retked
Reimann Retked

Korraldame aktiivseid ja harivaid retki Eestimaa mitmekesises looduses. Varakevadel viime huvilisi suurvee ajal parvematkadele jõgedel, hiliskevadel käime süstadega jõgedel kopraid vaatlemas. Suve veedame meresüstaga matkates ja tutvudes Eestimaa väikesaartega, kuhu ilma süstata on keeruline ligi pääseda. Sügis-talvisel perioodil korraldame rabades räätsamatku.

Melmo Food
Melmo Food

Toit on meie kirg ja me keskendume tõelistele maitseelamustele. Eksperimenteerime, valmistame fusion-toitu kombineerides erinevate köökide toite. Matkamessile toome aasiapärased maitsed, mis inspireeritud Mauritiuse ja India köögist. Leia meie toidukaravan Matkamessi õuealalt.

Armastusest Inspireerituna
Armastusest Inspireerituna

Tea, hea matkaja, et meid ühendab armastus looduse ja iseenda vastu. Meie tootevalikus on vaid mahetoit, mis tähendab, et see on kasvatatud ja toodetud loodust ja inimest säästvalt: keskkonnamürkide ning kunstlikke kemikaalideta. Kasuta messil võimalust osta mahetoitu otse maaletoojalt!
Armastusest Inspireerituna OÜ tegeleb mahetoidu impordi, pakendamise, jae-ja hulgimüügiga.
Matkamessile võtame kaasa:
– matkasnäkid (pähklid, kuivatatud puuviljad, seemned)
– matkatoitu (tera-ja kaunviljad, vürtsid, õlid ja siirupid)

MobiLED Estonia
MobiLED Estonia

Mobiilsed LED valguslahendused! Oleme kaasaskantavate LED valgustite maaletoomisele ja turustamisele spetsialiseerunud ettevõte. Meilt leiate suurima valiku moodsaid LED valgusteid, pea- ja taskulampidest kuni võimsate prožektoriteni. Esindame Eestis rahvusvaheliselt tunnustatud Suurbritannia ja USA kaubamärke: Unilite, Ritelite, NightSearcher ja FoxFury.

Messipakkumine:

Kõik tooted 10-30% soodsamad, sealhulgas originaalsed Unilite LED mütsid!

Seiklusklubi Xdream
Seiklusklubi Xdream

Seiklusklubi Xdream on juba 15 aastat rikastanud Eesti spordisündmuste turgu ja korraldanud neljast etapist koosnevat seiklussarja ACE Xdream, mille käigus kolmeliikmelised võistkonnad otsivad maastikule peidetud kontrollpunkte, läbides rada joostes, rataste ja kanuuga. Talvisel ajal korraldatakse lisaks talvist seiklus Icebug Xdream ja sügiseti rattaseiklust Vaude Bike Xdream.

MTÜ Eesti Noorte Purjeõppeselts „STA Estonia“
MTÜ Eesti Noorte Purjeõppeselts „STA Estonia“

Kui oled unistanud purjetamisest ja merd mööda reisimisest, kuid ei tea kust alustada, siis purjeõppeselts ongi selleks kõige õigem koht. Purjetama tulemiseks ei pea teadma muud kui seda, et vesi on märg ja tuulega lainetab. Ülejäänud õpetame juba purjeõppesõitude käigus. Korraldame õppesõite Tallinna lahel ja avamere purjematkasid Soome ja Rootsi.

Messipakkumine:
 • Kõigile 2019 aasta Soome Saarestiku purjeõppesõitudele kehtib messipakkumine -20%!
 • 6 korra purjeõppesõidu kaart Tallinna lahel soodushinnaga – 5 sõidu hinna eest saad 6 sõitu.
MATKAMA
MATKAMA
Ole nähtaval! Oleme sinu teejuhiks matka, puhkuse ja vabaaja planeerimisel! Oled aktiiveks puhkuseks valmis? Tule avasta Eestimaa!
Maheleib
Maheleib

Maheleiva maitsvad küpsetised Matkamessil! Juuretisega leib nagu vanasti. Catering ja peosaal Jüris – maitsed nagu kodus: supp, praad, kringel, tort, saiakesed. Alates 25€ tellimusest transport Tallinnas ning Rae ja Kiili vallas tasuta!

Messipakkumine:

Telli aprillikuu jooksul toitlustus oma üritusele -15% allahindlusega!

Trekker
Trekker
Matkatarvete jaemüügiga oleme tegelenud aastast 1996. Trekkeri kaubavalik on suunatud eelkõige aktiivsele inimesele. Siit leiab palju vajalikku romantilise pikniku pidamiseks, matkamiseks või ümber maailma reisimiseks.
Trekker pakub kvaliteetset kaupa. Meie kvaliteedi garantiiks on Trekkeri poolt varustatud ekspeditsioonid maailma erinevatesse kõrgmäestikesse ja Antarktikasse.
Messipakkumine:

Eripakkumised Leatherman, Ledlenser ja paljudele muudele toodetele!

RMK (Riigimetsa Majandamise Keskus)
RMK (Riigimetsa Majandamise Keskus)

Haldame puhke- ja kaitsealadel paiknevat Eesti suurimat looduspuhkuse võrgustikku. Pakume looduses liikumise rõõmu ligi 3000 matkakilomeetril. Ootame kõiki matkasõpru tutvuma meie poolt
pakutavate erinevate looduspuhkuse võimalustega!

BUFF
BUFF

BUFF torusall on elementaarne kaaslane õues liikuvale aktiivsele inimesele. Kvaliteetne torusall kaitseb kandjat Eesti karge ilmastiku eest. Meilt leiad parima toote matkamiseks, kalastamiseks, jahipidamiseks jne. Tule tutvu BUFF tootevalikuga veebis sall24.ee

Messipakkumine:
 • Matkamessil saab BUFF torusalle maaletooja hinnaga!
 • 2=3 ehk kolm torusalli kahe hinnaga!
Matkajuht
Matkajuht

Matkajuht on matka-, majutus- ja toitlustuskorraldust ning seiklustegevusi pakkuv ettevõte.
Me oleme uudishimulikud, seepärast avastame maailma räätsadel, jalgsi, tõukeratastel, paatidel, valgusparvedel, elektriratastel, seiklusmängudel ja avastusretkedel.
Asume Lõuna-Eestis kuid töötame kõikjal Eestis.

Messipakkumine:

Broneeri juba täna, matkakalendri leiad siit: http://www.matkajuht.ee/matkad

Kirjastus Varrak
Kirjastus Varrak

Kirjastus Varrak on üks Eesti suuremaid kirjastusi, mis annab aastas välja ligi 200 raamatut, üllitades nii väärt ilukirjandust kui ka ajalooraamatuid, põnevaid teatmeteoseid aga ka lasteraamatuid.

Messipakkumine:
 • SAS-i ellujäämise käsiraamat. Täiendatud trükk. John Wiseman – soodushind 9€
 • 1000 seiklust, mida elu jooksul ette võtta – soodushind 17€
Fastrabbit

Me oleme väike ettevõte, kellel on suur plaan – me soovime pakkuda inimestele uudseid matkamisviise ja vahendeid. Me nimetame seda “digitaalne matkamine” (digital camping).
Meie soov on rakendada uusi tehnoloogilisi lahendusi matkamisel.
Me pakume teile kõige uuemaid tooteid. Me otsime pidevalt uusi ja innovaatilisi tooteid.

Messipakkumine:

Tentsile ripptelgid -20%

Rohelised Rööpad – matkarajad vanadel raudteedel
Rohelised Rööpad – matkarajad vanadel raudteedel

Rohelised Rööpad – 300 km matkaradu Eesti ja Läti vanadel raudteetammidel. Eestis viivad sõbraliku rajaprofiiliga Rohelised Rööpad Viljandist Mõisakülla ja Valgast Apesse. Proovige ka dresiinisõitu Mõisakülas, raudteejalgrattaid Valkas ning sõitke Aluksnest Gulbenesse päris kitsarööpmelise rongiga.

Messipakkumine:

Avame Rohelised Rööpad avatakse 2019. aasta suve hakul. Lisa retk raudteeajalukku oma suveplaanidesse!

Rippvoodi.ee
Rippvoodi.ee

Rippvoodi.ee tegeleb matkavarustuse müügi ja rendiga, mille kaubavalikust valdava osa moodustavad rippvoodid, ripptelgid, varikatused, safari- ja püstkojatelgid ning nende lisavarustus. Uue põneva müügiartiklina pakume glampingu elamusmajutust ning out of office koosolekutelki looduses. Vaata ka GlampingEstonia.ee!

Messipakkumine:
 • Pakume -15% soodustust kõikidele DD Hammocks toodetele.
 • Loosime kõikide messi õuealal meie ekspositsiooni külastanute ja loosis osalenute vahel välja põneva glampingu majutuse üheks ööks kas Muhu saarel või Otepääl.
FiBAC
FiBAC

LotusGrilli suitsuvaba söegrill on parim matkakaaslane sinu autos, matkasuvilas, jahil või kasvõi piknikul. LotusGrill võimaldab ideaalselt seltskonnaga ümber grilli istuda ning ühiselt küpsetada, nii et suits kedagi ei häiri. Grill saab kuumaks juba 3-4 minutiga. Peale grillimist saab kiirelt grilli tagasi kandekotti panna ja matka jätkata.
Höfats Cube loob lõkkeasemena imelise atmosfääri, aga kuidas pärast tuli ohutult kustutada? CUBE’i puhul on see lihtne – keera tulekast ümber ja tulealus jääb tänu gravitatsioonile õiget pidi – hapnikku enam ei ole ning tuli kustub. CUBE lõkkealust saab kasutada ka grillina, grillresti saab asetada kolmele eri kõrgusele
mõlemad tooted on võtnud hulga disainiauhindu, sh ka Red Dot Award’i.

Messipakkumine:

1. Kõigile messil Lotusgrill ostu sooritanutele tuleb tasuta kaasa Lotusgrill klaaskaas, süsi ja geel (koguväärtusega 63.80 eurot)
2. Kõigile messil Höfats Cube ostjatele tuleb tasuta kaasa grillrest ja kandekott (koguväärtusega 99.90€)

Andmoments Seiklusreisid
Andmoments Seiklusreisid

“Andmoments Seiklusreisid viib rändaja sinna, kus on ehe ja äge.
Seikluslikud reisid vingetesse sihtkohtadesse üle maailma nii rattaga, jalgsi kui ka tsikliga, suuskadel ja paadiga.”

Messipakkumine:

Rattareis Ukrainas – Lvivist üle mägede ehedasse Karpaatiasse! Broneeri messihinnaga 950€.

Matkapesa
Matkapesa

Millal oli viimane kord, kui sa tegid midagi päris esimest korda? Oled Sa näiteks matkanud öösel kanuudega või osalenud räätsamatkal või hoopis külastanud Eestimaa Norrat? Matkapesa on väikeettevõte, mis aitab kõike sedai kogeda. Matkapesa väärtustab Eesti loodust ning soovib pakkuda meeldejäävat matkaelamuse peredele, sõpruskondadele kui ka töökollektiividele. Tule kohtu Matkapesaga matkamessil.

Messipakkumine:
 • Broneeri matk ajavahemikul 06.04-12.04.2019 ning säästa 20% matka maksumusest.
 • Oled see, kes ajas sõpruskonna kokku, et üheskoos matkale tulla? Matkapesal on Sulle kingitus- matkast osavõtt Sinule TASUTA!
Discland
Discland

Discland on discgolfikeskus Õismäel Harku järve ääres. Meie juures saab õppida discgolfi mängima, pidada tiimiüritusi, laste ja miks mitte ka täiskavanute sünnipäevi. Keskusel on oma rada, kus saab igapäevaselt mängida ja ka pood, kus on lai valik varustust. Meil ei pea sa ostma põrsast kotis, vaid saad kõiki kettaid ka enne ostu testida poe ees harjutusväljakul. Discgolf on hasartne kerge koormusega looduses liikumise viis ja sobib kõigile vanustele – tule proovima!

Messipakkumine:
 • Discgolfi ketaste komplekt algajatele (3 ketast) – 20€
 • Discgolfi algkoolitus Disclandis kuni viiele inimesele (teie poolt vabalt valitud ajal, kestvus 2 tundi) – 25€
Selgesilm OÜ

Pakume Matkamessi külastajatele All Tip TOP- looduslikke puhastusvahendeid, OptikFix prillide, arvutite, kaamerate puhastusvahendeid, BriljantFix keskkonnasõbralikke pulbrilisi väärismetallide puhastusvahendeid ja  Goldenmix mesilasvahaga nahahooldusvahendeid.

Fridahats
Fridahats

Müüme spordi- ja vaba aja mütse, kaelussalle ning peapaelu. Uute toodetena on valikus pusad ja ilmastikukindlad mütsid.

Nohik
Nohik

Nohiku nime taga on pikk ajalugu, väärtused, elustiil, kogukond ja bränd. Oma olemuselt kuvab Nohik täisväärtusliku eluviisi ja inspireerivat õhkkonda, mis tooks kokku aktiivsed ja maailmast huvitatud nohikud. Meie kireks on valmistada head ja kvaliteetset kohvi ning tervislikke smuutisid. Valmistame kohvi ainult kvaliteetsest toorainest.

Oleme Matkamessil koos Skuup pop-up kohvikuga, kes toob teieni tervisliku ja värske tänavatoidu.

Skuup
Skuup

Mummulise tänavatoidukaravanina ringi liikuv Skuup on kohal armsa pop-up baarina, pakkudes tervislikku, kerget ja tasakaalustatud tänavatoitu, mis paitab maitsemeeli ja annab matkasellidele messimelu nautimiseks värskust ja energiat! Menüüst leiab salateid, wrappe, soojendavat pajarooga ning jahutavaid smuutisid.

Seikluskliinik
Seikluskliinik

Seikluskliinik on seiklusreiside ja matkade korraldaja planeedil maa… seniks veel!

MATKaSPORT
MATKaSPORT

Looduses liikujad, aktiivsed matkajad, looduses sportijad, professionaalsed- ja tööstusalpinistid on saanud MATKaSPORTist kvaliteetset varustust juba üle 22 aasta. Terve inimpõlv on looduses liikumise ja sportimise vaimus üles kasvatatud ja jätkame oma missiooni täitmist.

MATKaMESSIL saate näha ja katsuda Suunto 9 kellasid ja räägime kuidas on GPS kellad kasulikud looduses liikujale. Kohal on valik telke, madratseid ja magamiskotte proovimiseks ja nõu küsimiseks. Tule vali omale välja sobilik matkamööbel, -nõud ja -pliidid ja sea ennast hooajaks valmis.

Messipakkumine:

Riided ja Keeni jalatsid allahindlusega 25-50%!

Freesport
Freesport

Freesport pakub matkamessil:
– matka- ja reisisööke
– sporditoite
– meriinovillast riietust
– riiete ja jalatsite hooldusvahendeid
– kehahooldusvahendeid

Messipakkumine:

Adventure Food ja Voyager matkasöögid soodushinnaga.

Casada, Sableline Healthcare
Casada, Sableline Healthcare

LX Cosmetics OÜ on Eesti turul tegutsenud üle 13 aasta tegelenud massaažiseadmete populariseerimise ja turustamisega. Meil on motiveeritud müügimeeskond ja asjatundlik järelteenindus. Toome kergendust paljudele (eriti) sundasendis töötavaile inimestele ja anname endast parima selle missiooni jätkumiseks ka tulevikus. Tule proovi meie massaažitoole Matkamessil.

Respo Haagised

Respo-mini karavan on mõnusa puhkuse sümbol. Ta on vajalik kaaslane kui oled aktiivne puhkaja, kes mugavat peatuspaika hindab. Tegemist on suurepärase kaaslasega, kes ka kõige vihmasemates ja jahedametas kohtades hoiab sind kuiva ja soojana ning laseb nautida looduse ilu, nii et taustal käib su kodumeeskonna finaalmängu ülekanne – mõlemal juhul tunned rõõmu, et sul on keegi, kes hoolitseb kõige eest, mis looduspuhkusel oluline on.