7. aprill kl 10.00-18.00
Tallinna Lauluväljak

Sissepääs: tasuta!

Eesti keeles
Men��

Elamuste pakkujad

Kiiged.ee

Kiiged.ee tuleb messile suure valiku mugavate ja värviküllaste kiikedega. Meilt leiab kiikesid igale vanusele ja tegevusele – võrkkiiged, võrktoolid, reisi võrkkiiged matkamiseks ning lastele ilusad värvilised ripp-pesad.

Mitmesugused kinnituslahendused annavad kiikede paigaldamiseks hulgaliselt võimalusi nii tuppa kui õue. Esindame Saksa päritolu La Siesta brändi, kes on kõrgkvaliteediga kiikesid tootnud juba üle 25 aasta.

www.kiiged.ee Facebook

Eesti Matkaliit

Eesti Matkaliit on mittetulunduslik ühendus, mis on käesoleval hetkel katusorganisatsiooniks 20 matkaklubile või matkamisega tegelevale osaühingule. Eesti Matkaliidu juures tegutseb kutsekomisjon ja nõunikud. Meie liikmesorganisatsioonides tegeldakse erinevate matkaliikidega: jalgsi-, jalgratta-, mägi- ja veematkamisega.

Eesti Matkaliidu tegevuse eesmärk on matkategevuse kaudu aidata kaasa eluterve ühiskonna arengule Eestis.

www.matkaliit.ee Facebook

Kirjastus Varrak

Kirjastus Varrak on üks Eesti suuremaid kirjastusi, mis annab aastas välja ligi 200 raamatut, üllitades nii väärt ilukirjandust kui ka ajalooraamatuid, põnevaid teatmeteoseid aga ka lasteraamatuid.

www.varrak.ee Facebook

Reimann Retked

Korraldame aktiivseid ja harivaid retki Eestimaa mitmekesises looduses. Varakevadel viime huvilisi suurvee ajal parvematkadele jõgedel, hiliskevadel käime süstadega jõgedel kopraid vaatlemas. Suve veedame meresüstaga matkates ja tutvudes Eestimaa väikesaartega, kuhu ilma süstata on keeruline ligi pääseda. Sügis-talvisel perioodil korraldame rabades räätsamatku.

Pakume me ka huvitavaid taluseiklusi Mikumardi maaelu seikluspargis: lehmalüpsmisest kuni ziplaini sõiduni heinaküüni.

www.retked.ee Facebook

Respo Haagised

Tänavusel Matkamessil saab imetleda Respo kõige uuemaid arendusi minicaravan haagiste mudelivalikus. Tulge kindlasti Matkamessile ja külastage meie boksi!

Respo tootevalikus on suur hulk erinevaid kastihaagiseid, furgoone, platvorme, minicaravane, lisaks haagised paatide, skuutrite, väikekaatrite, hobuste, mootorsaanide, lumepuhurite, autode jms. veoks.

www.respo.ee Facebook

Seiklusring OÜ / Padise seikluspark

Mis on Seiklusring? Meeskondlikud kõrgseiklused, maapealsed meeskonnatreeningud ning seiklussünnipäevad Padise seikluspargis. Mega Tarzani hüpe.

Lisaks kõikjal Eestis: suvepäevade korraldamine, ellujäämiskursused metsas, Kin-Ball – üüratu pallimäng, mobiilne discgolfi rada, GPS-seiklusmängud ja palju teisi atraktsioone. Seiklusradade hooldus ja ehitamine.

http://www.seiklusring.ee Facebook

LotusGrill

LotusGrilli suitsuvaba söegrill on parim matkakaaslane sinu autos, matkasuvilas, jahil või kasvõi piknikul. LotusGrill võimaldab ideaalselt seltskonnaga ümber grilli istuda ning ühiselt küpsetada, nii et suits kedagi ei häiri. Grill on kuum juba 3-4 minutiga. Peale grillimist saab kiirelt grilli tagasi kandekotti panna ja matka jätkata.

www.lotusgrill.ee Facebook

MobiLED Estonia

Mobiilsed LED valguslahendused. Oleme spetsialiseerunud moodsate kaasaskantavate LED valgustite maaletoomisele ja turustamisele Eestis. Esindame rahvusvaheliselt tunnustatud Suurbritannia kaubamärke ja meie tootevalikust leiab erinevaid LED pealampe, käsivalgusteid ja prožektoreid nii tööks kui ka vabaaja veetmiseks. Messil pakume paljusid tooteid väga heade messihindadega, sealhulgas originaalseid Unilite LED mütse.

www.mobiled.ee

EV100 juubelimatkad

Alates aprillist toimuvad juubeliaasta jooksul matkad vooluveekogudel, looduskaitse- ja seiklusmatkad, avavete- ja pärimusmatkad, ratta- ja tõukerattamatkad, loodusvaatlus- ja korilusmatkadel, rabamatkad, auto- ja motomatkad ning tõukekelkude ja uisumatkad. EV100 matkasarja korraldavad Eesti Matkaliit, Riigikantselei EV100 korraldustoimkond ja Riigimetsa Majandamise Keskus.

Matkasari kuulutatakse avatuks 7. aprillil Tallinnas toimuval Matkamessil, kus on võimalik lähemalt matkavõimalustega tutvuda. Eelregistreerimine matkadele avaneb 24. märtsil.

www.ev100.ee/et/juubelimatkad

Trekker

Trekkeri kaubavalik on suunatud aktiivsele inimesele – meie valikust leiad vajalikku nii romantilise pikniku pidamiseks, matkamiseks kui ümber maailma reisimiseks. Meie kvaliteedi garantiiks on Trekkeri poolt varustatud ekspeditsioonid maailma erinevatesse kõrgmäestikesse ja Antarktikasse. Oleme tegelenud matkatarvete jaemüügiga alates 1996. aastast.

www.trekker.ee

Mobispa

MobiSpa telksaun võimaldab saunamõnusid nautida igal pool. Seda sauna on imelihtne püstitada ja ka kõige väiksema sõiduauto pagasiruumi mahutada. Meie kliendid on öelnud, et MobiSpa telksaun suudab muuta nauditavaks nii külmavõitu Jaaniöö kui ka põhjamaised ilmaolud asukohast ja aastaajast olenemata.

www.mobispa.eu

Estonian Golf & Country Club

Estonian Golf & Country Club on Tallinna lähedal looduskaunis asukohas asuv kahe väljakuga (18-rajaline Sea Course, 9-rajaline Stone Course) golfikeskus. Kutsume mängima nii kogenud golfareid kui algajaid mänguga tutvust tegema ja kursustel osalema.

www.egcc.ee Facebook

Livonia Matkad

Livonia Matkad – matkad liivastel jõgedel! Kanuumatkad kaunitel liivastel ja liivakivipaljandikega ääristatud jõgedel. 1- ja mitmepäevased kanuumatkad. Saatjaga ja ilma. Saame pakkuda ka sauna ja majutust nii Koiva jõel kui ka Salatsi jõel. Veel üks põhjus Lätti sõita!

www.livoniamatkad.ee Facebook

Motokaubad

MOTOKAUBAD on Benelli mototehnika ja elektrijalgrataste ametlik esindaja Eestis. Benelli on üks vanemaid Itaalia mototehnika tootjaid, rohkem kui 100 aasta pikkuse ajalooga, elektrijalgrattaid toodetakse alates 2006a. Elektrirataste valik on väga mitmekesine, hõlmates linna, maastiku, sport- ja matkarattaid, mis oma hinnatasemelt on tarbijasõbralikud. Benelli elektrijalgrattaid iseloomustab maitsekas Itaalia disain ja praktilisus, mis on harmoonias tänapäevase tipptehnoloogiaga.

www.motokaubad.ee Facebook

Vagabund Reisid

Vagabund Reisid on spetsialiseerunud kõrgmäestikumatkade korraldamisele Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Arvame, et jalgsimatk on parim viis saada osa kohalikust elust ja nautida loodust enda ümber. Füüsiline ja vaimne pingutus ning oma võimete proovilepanek muudab reisi aga tõeliseks elamuseks.

http://vagabund.eu Facebook

ProREX

Alates 2006 a. müüme ja rendime Eestis uusi autoelamuid, haagissuvilaid Saksa kvaliteettootjatelt: DETHLEFFS, SUNLIGHT, PÖSSL, KNAUS-TABBERT, WEINSBERG, TISCHER. Samuti müüme ja paigaldame nii autoelamutele kui ka haagissuvilatele laias valikus tarvikuid (FIAMMA, MOVERA) ning kõigi esindatud tootjate originaalvaruosi.

https://www.autoelamu.ee/ Facebook

Selgesilm OÜ

Hooldusvahendid optikale, väärismetallidele, nahale, matkabussidele ja matkasaabastele.

Loodusmaa

Loodusmaa koosneb retkejuhtidest, kelle soov on, et inimene ja loodus oleksid omavahel lähedased sõbrad. Hoolime looduse heast käekäigust ning ehedast elamusest.

Pakume lastele looduslaagreid, hariduslikke ja mängulisi sünnipäevaretki looduses, koolidele kvaliteetset õuesõpet ning täiskasvanutele sisutihedaid loodusretki.

www.loodusmaa.ee Facebook

Niitvälja Golf

Oleme Eesti suurim ja vanim golfikeskus. Lisame elule läbi golfimängu positiivseid emotsioone. Meie keskuses on 18-rajaline Park väljak ning algajatele mõeldud Par20 väljak ning väga head võimalused harjutamiseks. Kutsume oma esimesi golfilööke meie juures tegema.

www.niitvaljagolf.ee Facebook

maailma maitsed

KOHVIK: Maailma maitsed

Pakume emotsiooni läbi toidu, mille ideed ja retseptid oleme kokku kogunud oma reisidelt, peamiselt Aasiast ja Lõuna-Euroopast. Heameelega jagame mõtteid ja ideid toidukunsti teemadel.

Loodusmatkad & Ajamatkad (Revadas OÜ)

Astu samm avastamata maale – rabamatkad (www.loodusmatkad.ee) ja ajaloolised matkad (www.ajamatkad.ee).

www.loodusmatkad.eu Facebook

KOHVIK: Skuup

Messimelus tühja kõhtu kannatama ei pea! Skuup kostitab matkalisi tervisliku, kerge ja tasakaalustatud tänavatoiduga, mis paitab maitsemeeli ja annab suurepärast energiat, et ägedalt elada! Pop-up-kohviku valikus on nii salat, wrap, supp, smuuti, suhkruvabad magusad ampsud ja muud head-paremat.

https://skuup.ee Facebook

RS Sailors Estonia

RS Sailors on Pirital asuv purjetamiskeskus, kus saab õppida purjetama ning tuua sellega oma matkaellu vaheldust. Pakume purjetamiskoolitusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele, korraldame laste purjetamislaagreid ja palju muud huvitavat.

https://www.rssailors.ee Facebook

Fridahats

Müüme spordi- ja vaba aja mütse, kaelussalle ning peapaelu.

http://fridahats.com Facebook

Matkapesa

Millal oli viimane kord, kui sa tegid midagi päris esimest korda? Oled Sa näiteks matkanud öösel kanuudega, rännanud paljajalu või räätsadega? Matkapesa on see väikeettevõte, mis Su ellu just selliseid elamusi tuua aitab. Matkapesa väärtustab Eesti loodust ja aitab veeta selles suurepärase puhkuse koos meeldejääva matkaelamusega. Tule kohtu Matkapesaga Matkamessil.

http://matkapesa.ee Facebook

Rippvoodi.ee

Rippvoodi.ee on HK Trade OÜ poolt hallatav matkavarustuse müügi ja rendiga tegelev veebipood, mille kaubavalikust valdava osa moodustavad rippvoodid, telgid ja nende llisavarustus.

http://rippvoodi.ee

Sportland

Oleme Eesti suurim spordikaupade poekett. Meilt leiad kõik vajalikud riided ning varustuse sportlikult ja aktiivselt vaba aja veetmiseks.

http://sportland.ee Facebook

RMK (Riigimetsa Majandamise Keskus)

Haldame Eesti suurimat matkaradade võrgustikku. Pakume looduses liikumise rõõmu  ligi 3000 matkakilomeetril! Ootame kõiki matkasõpru suurele augustikuisele Eesti juubelile pühendatud ühismatkamisele – tule tutvu matkajuhtidega, leia sobivaim matka teekond ja pane ennast kirja!

http://loodusegakoos.ee Facebook

Matkasport

Matkasport on suurima valikuga matkavarustuse müüa, meilt leiad kõik vajaliku, et saaksid osaleda seiklustel ning matkadel parima varustusega.

http://matkasport.ee Facebook

Matkamaailm

Tule osta kõik vajalik matkamiseks Matkamaailma kauplusest – matka- ja spordirõivad, jalatsid ning matka- ja militaarvarustus.

http://matkamaailm.ee Facebook

Matkajuht

Loome elamusi ja head tuju läbi kõikvõimalike erinevate matkade-retkede. Meiega koos saab minna kanuumatkale Eestis ja Lätis, või hoopis süsta-, räätsa-, raba-, jalgsi-, tõukeratta või parvematkadele ning muudele seiklustele vabasse loodusesse.

http://matkajuht.ee Facebook

Fastrabbit

Me loome innovatisooni matkamises – puude vahele kinnitatud rippuvad telgid, uudsed magamiskotid ning matkalambid. Tule tutvu toodetega Matkamessil kohapeal!

http://www.fastrabbit.ee Facebook

Eesti Skautide Ühing

Eesti Skautide Ühing korraldab Matkamessil õues erinevaid osavustegevusi. Lisaks teeme lauluväljakule väikese orienteerumisraja loogikaülesannetega. Parimatele auhinnad.

htttp://skaut.ee Facebook

Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Tule meie juurde kauni looduse rüppe matkama, jooksma, rattaga sõitma või suusatama (olenevalt aastaajast) orienteeruma, mängima discgolfi, harjutama vibulaskmist, sõitma tõukekelguga või hoopis matkama räätsadega.

http://www.korvemaa.ee Facebook

Caravan Expert

Caravan Expert esindab Eestis matkaautode tootjaid Roller Team, Laika, Giottiline ning P.L.A. Tegeleme matkabusside ja haagissuvilate müügi, rendi ja teenindusega, pakume parkimisvõimalust ning tarvikuid ja varuosasid.

http://www.caravanexpert.com Facebook

Freesport

Freesport Trading OÜ pakub:

  • matka-ja reisisööke
  • sporditoite
  • meriinovillast riietust
  • riiete ja jalatsite hooldusvahendeid
  • kehahooldustooteid

Matkamessil pakume muuhulgas head valikut külmkuivatatud toite – Adventure Food Hollandist ja Voyager Prantsusmaalt.

http://www.freesport.ee

DeimeXSport

Deimex Sport

Detsembris 2017 avas oma uksed uus matka- spordi- vabaaja kauplus DEIMEX SPORT. Esindame tuntud kvaliteetmärke Põhja-Itaaliast nagu Salewa, Dynafit, Ast, Nordsen, Slokker ja Astrolabio. Matkamessil pakume erihinnaga matkajalanõusid ning tehnilisi rõivaid.

http://www.deimexsport.eu Facebook

Andmoments

Andmoments Seiklusreisid

Andmoments Seiklusreisid viib rändaja sinna, kus on ehe ja äge. Need on reisid täis ehedaid elamusi, autentseid paiku ja, sportlikku pingutust ja head seltskonda.

http://www.andmoments.com Facebook

360 kraadi

Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI – loodusmatkad, meeskonnatöö mängud ja firmaüritused looduses, turismitaludes ja linnas. Korraldame ägedaid üritusi aastaringselt kõikjal Eestis.

http://www.360.ee Facebook